Dodanie a platba

Dodanie

 

V našom internetovom obchode máme 100 % tovaru na vlastnom sklade. Vaša objednávka je preto expedovaná po jej prijatí a spracovaní najneskôr do 24 hodín, resp. nasledujúci pracovný deň. Doručenie objednaného tovaru trvá približne 1-3 pracovných dní, do ČR 3-4 pracovných dní.

 

Ak si zvolíte spôsob doručenia na poštu, tak si zásielku musíte prevziať do 7dni. 

 

Do zahraničí neposielame na dobierku. 

 

Do zahraničí výmeny nerobíme. Nevyhovujúci tovar musíte vrátiť do 14 dní od prevzatí zásielky od nás, a následne si objednať nový tovar. Za vrátený tovar v lehote do 14 dní Vám budú vrátené peniaze.

 

Maximálny počet šiat na vyskúšanie pre jednu zákazníčku je 3 ks. Viac než trojo šiat počas 14 dní posielame iba veľkoodberateľom, ktorý nemajú možnosť tovar vrátiť. Za jednu osobu sa považuje aj osoba, ktorá si vytvorila viac objednávok z tej istej IP adresy na rôzne mena (na mamu, sestru, otca..)

Prvú objednávku s viac než 3 šatami stornujeme ( s predpokladaním, že ste túto podmienku iba prehliadli) aj s odôvodnením. Ak napriek tomu si vytvoríte ďalšiu alebo ďalšie objednávky z tej istej IP adresy, automaticky súhlasíte s tým, že objednaný tovar nebudete môcť vrátiť.

Takto chránime naše šaty pred zbytočným skúšaním a opotrebovaním.

 

 

 

 

Platba

 

1. Dobierka

 

Platba dobierkou je možná iba v rámci Slovenska. Sumu objednávky zaplatíte v hotovosti kurierovi pri prevzatí. 

 

2. Platba predom na účet

 

Platbu je potrebné uhradiť do 5 dní na náš účet, v opačnom prípade bude objednávka stornovaná.

Objednávku odošleme po prijatí platby na účet. Po prijatí platby Vás informujeme mailom.