Dodanie a platba

Dodanie

 

V našom internetovom obchode máme 99 % tovaru na vlastnom sklade. Vaša objednávka je preto expedovaná po jej prijatí a spracovaní najneskôr do 24 hodín, resp. nasledujúci pracovný deň. Doručenie objednaného tovaru trvá približne 1-2 pracovných dní, do zahraničí 2-5 pracovných dní.

 

Informácia o dostupnosti: SKLADOM / DO 14 dní  je uvedená pri každom produkte resp. veľkosti. Modely, ktoré sú dostupné len na zákazku/objednávku majú označenie do 14 dní.

Veľkosti, ktoré nemáme skladom sú dostupné len na objednávku/zákazku do 14 dní. Informácia o dostupnosti: SKLADOM/Do 14 dní  je uvedená pri každom produkte resp. veľkosti. Modely, ktoré sú dostupné len na zákazku/objednávku majú označenie do 14 dní. Tovar objednaný na zákazku nie je možné vrátiť.

 

Ak si zvolíte spôsob doručenia na poštu, tak si zásielku môžete vyzdvihnúť maximálne do 7 dní od jej doručenia do poštu.

 

Do zahraničí neposielame na dobierku. 

 

Do zahraničí výmeny nerobíme. Nevyhovujúci tovar musíte vrátiť najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať tovar späť predávajúcemu.

 

Maximálny počet šiat na vyskúšanie pre jednu zákazníčku je 3 ks. Viac než trojo šiat počas 14 dní neposielame iba veľkoodberateľom, ktorý nemajú možnosť tovar vrátiť. Za jednu osobu sa považuje aj osoba, ktorá si vytvorila viac objednávok z tej istej IP adresy na rôzne mena (na mamu, kamarátku, sestru, otca..)

Takto chránime naše šaty pred zbytočným skúšaním a opotrebovaním.

Ďakujeme za pochopenie. 

 

 

 

 

Platba

 

1. Dobierka

 

Platba dobierkou je možná iba v rámci Slovenska. Sumu objednávky zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri prevzatí, nakolko u kuriéra sa nedá platiť kartou.  

 

2. Platba predom na účet

 

Platbu je potrebné uhradiť do 3 dní na náš účet, v opačnom prípade bude objednávka stornovaná.

Objednávku odošleme po prijatí platby na účet. Po prijatí platby Vás informujeme mailom.