Dodanie a platba

Dodanie

 

V našom internetovom obchode máme 99 % tovaru na vlastnom sklade. Vaša objednávka je preto expedovaná po jej prijatí a spracovaní najneskôr do 24 hodín, resp. nasledujúci pracovný deň. Doručenie objednaného tovaru trvá približne 1-2 pracovných dní, do zahraničí 2-5 pracovných dní.

 

Informácia o dostupnosti: SKLADOM / DO 14 dní  je uvedená pri každom produkte resp. veľkosti. Modely, ktoré sú dostupné len na zákazku/objednávku majú označenie do 14 dní.

 

Ak si zvolíte spôsob doručenia na poštu, tak si zásielku môžete vyzdvihnúť maximálne do 7 dní od jej doručenia do poštu.

 

Do zahraničí neposielame na dobierku. 

 

Do zahraničí výmeny nerobíme. Nevyhovujúci tovar musíte vrátiť do 14 dní od prevzatí zásielky od nás, a následne si objednať nový tovar. Za vrátený tovar v lehote do 14 dní Vám budú vrátené peniaze.

 

Maximálny počet šiat na vyskúšanie pre jednu zákazníčku je 3 ks. Viac než trojo šiat počas 14 dní posielame iba veľkoodberateľom, ktorý nemajú možnosť tovar vrátiť. Za jednu osobu sa považuje aj osoba, ktorá si vytvorila viac objednávok z tej istej IP adresy na rôzne mena (na mamu, kamarátku, sestru, otca..)

Takto chránime naše šaty pred zbytočným skúšaním a opotrebovaním.

Ďakujeme za pochopenie. 

 

 

 

 

Platba

 

1. Dobierka

 

Platba dobierkou je možná iba v rámci Slovenska. Sumu objednávky zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri prevzatí, nakolko u kuriéra sa nedá platiť kartou.  

 

2. Platba predom na účet

 

Platbu je potrebné uhradiť do 3 dní na náš účet, v opačnom prípade bude objednávka stornovaná.

Objednávku odošleme po prijatí platby na účet. Po prijatí platby Vás informujeme mailom.