Výmena a vrátenie tovaru

VÝMENA

 

Nenosený, nepoškodený, nepoužívaný tovar s neodstránenou visačkou si môžete do 14 dní  od doručenia vymeniť za iný tovar. Tovar musí byť zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil a nezašpinil.

Do formulára nám uvediete:

- Dôvod výmeny.

- Číslo faktúry.

- Číslo online rezervácie, v ktorej ste si rezervovali náhradný tovar.

 

Ako môžete rezervovať náhradný tovar?

 

Objednajte si nový tovar priamo cez eshop. Zvoľte si spôsob úhrady platbu prevodom, a do poznámky napíšte "náhradný tovar".

Tovar, ktorý si želáte vymeniť nám zašlite výlučne poštou, spolu s vyplneným formulárom na adresu LUXIE s.r.o., P.O.Box 19, 93601 Šahy. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo.

Prvá výmena tovaru z jednej objednávky je u nás ZADARMO v rámci SR. V prípade vzniku nedoplatku, tento uhradíte pri doručovaní výmeny. Preplatok Vám bude vrátený na účet.

 

VRÁTENIE

 

V prípade, ak Vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nespĺňa Vaše predstavy, môžete ho bez problémov vrátiť a to do 14 dní od jeho prevzatia. Lehota 14 dní sa počíta od dátumu prevzatia tovaru zákazníkom. Nepoškodený,  nepošpinený a nepoužívaný tovar tovar musí byť v pôvodnom balení, s neodstránenou vysačkou, bez známok nosenia (napr.navoňaný).

V zmysle ustanovenia § 34959/S zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji  máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14  dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí byť v písomnej forme. K tomuto listu musí byť priložený aj  doklad o kúpe – faktúra. List o odstúpení musí byť priložený k vrátenému tovaru. V prípade, ak ste si kúpili viac vecí, priložíte k listu fotokópiu Vašej faktúry. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo. Za nedodanie zásielky alebo oznámenia o zásielke zodpovedá prepravca, preto si prosím kontrolujte stav svojej zásielky u prepravnej spoločnosti. Odstúpenie od zmluvy nemôže byť uskutočnené elektronickou formou komunikácie.

 

Tovar dôkladne zabaľte a spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy odošlite poštou na adresu: LUXIE s.r.o, P.O.Box 19  93601 Šahy. 

 

Tovar na vrátenie zašlite výlučne poštou, keďže adresa na vrátenie je P.O.Box na pošte a zamestnanci pošty nie sú oprávnení prevziať zásielku od kuriéra.

Nenájdete faktúru v balíčku, ale v prílohe e-mailu - dbáme totiž na životné prostredie.

 

Formulár vrátenia musí obsahovať nasledovné údaje:
- Vaše meno, adresu, telefónne číslo.
- Číslo účtu v tvare IBAN, na ktorý chcete vrátiť peniažky.
- Číslo objednávky.
- Váš podpis a dátum.Bez podpisu nebude vrátenie uznané.

 

Vrátenie platby trvá 5-14 dní v súlade s platnými právnymi predpismi.