Výmena a vrátenie tovaru

Výmena

 

 

Nenosený, nepoškodený, nepoužívaný tovar s neodstránenou visačkou si môžete do 14 dní  od doručenia vymeniť za iný tovar. Tovar musí byť zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil a nezašpinil.

Do formulára nám uvediete:

- Dôvod výmeny.

- Číslo objednávky.

- Číslo online rezervácie, v ktorej ste si rezervovali náhradný tovar. (Číslo online rezervácie je číslo novej objednávky.)

 

Ako môžete rezervovať náhradný tovar?

 

Objednajte si nový tovar priamo cez eshop a do poznámky napíšte: Výmena k objednávke (číslo vašej starej objednávky )". Následne si zvolte možnosť dopravy:VÝMENA veľkosti"

 

Tovar, ktorý si želáte vymeniť nám zašlite výlučne poštou, spolu s vyplneným formulárom na adresu LUXIE , P.O.Box 19, 93601 Šahy. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo kým vrátené šaty nedostaneme.

 

Len čo prijmeme vrátenú zásielku, dostanete od nás e-mailové potvrdenie o vrátení tovaru.

 

Prvá výmena veľkosti s doručením expresným kurierom na poštu z jednej objednávky je u nás ZADARMO v rámci SR. 

 

Do zahraničí výmeny nerobíme. Nevyhovujúci tovar musíte vrátiť do 14 dní od prevzatí zásielky od nás, a následne si objednať nový tovar. Za vrátený tovar v lehote do 14 dní Vám budú vrátené peniaze.

 

 

 

 

Vrátenie

 

 

V prípade, ak Vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nespĺňa Vaše predstavy, môžete ho bez problémov vrátiť a to do 14 dní od jeho prevzatia. Lehota 14 dní sa počíta od dátumu prevzatia tovaru zákazníkom.Tovar sa považuje za prevzatý spotrebiteľom okamihom, keď spotrebiteľ alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme všetky časti objednaného tovaru. Zákon č. 102/2014
Nepoškodený,  nepošpinený a nepoužívaný tovar tovar musí byť v pôvodnom balení, s neodstránenou vysačkou, bez známok nosenia (napr.navoňaný). Poškodený tovar nie je možné vrátiť. Predávajúci nezodpovedá za:


V zmysle ustanovenia § 34959/S zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji  máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí byť v písomnej forme. List o odstúpení musí byť priložený k vrátenému tovaru. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo. Za nedodanie zásielky alebo oznámenia o zásielke zodpovedá prepravca, preto si prosím kontrolujte stav svojej zásielky u prepravnej spoločnosti. Šaty vrátené po lehote na vrátenie posielame späť na náklady zákazníka.  

 

Tovar dôkladne zabaľte a spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy odošlite poštou na adresu: LUXIE, P.O.Box 19  93601 Šahy. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo kým vrátené šaty nedostaneme. Odporúčame tiež priložiť kópiu faktúry avšak ak je formulár vyplnený správne, nie je potrebný. 

 

Tovar na vrátenie zašlite výlučne poštou, keďže adresa na vrátenie je P.O.Box na pošte a zamestnanci pošty nie sú oprávnení prevziať zásielku od kuriéra.

 

Formulár vrátenia musí obsahovať nasledovné údaje:
- Vaše meno, adresu, telefónne číslo.
- Číslo účtu v tvare IBAN, na ktorý chcete vrátiť peniažky.
- Číslo objednávky.
- Váš podpis a dátum. Bez podpisu nebude vrátenie uznané.

 

Nesprávne, alebo neúplne vyplnenie formulára predľži vrátenie.

 

Ak sa rozhodnete vrátiť náhradný tovar, ktorý sme odoslali bezplatne, bude Vám odrátaná cena poštovného z ceny vráteného tovaru.

 

Len čo prijmeme vrátenú zásielku, dostanete od nás e-mailové potvrdenie o vrátení tovaru. Po kontrole tímom služby vrátenia tovaru Vám vrátime kúpnu sumu vráteného tovaru. Môže trvať niekoľko dní, kým sa platba pripíše na Váš účet. 

 

Vrátenie platby trvá 5-14 dní od obdržania a prekontrolovania zásielky. 

 

Kupujúcemu odporúčame poslať predávajúcemu tovar na vrátenie doporučene, vo vhodnom, pôvodnom balení, aby počas prepravy nedošlo k poškodeniu tovaru. Poškodený tovar alebo tovar, z ktorého bola visačka odstránená, nebude predávajúci akceptovať. Poškodený a po lehote vrátený tovar automaticky bude vrátený zákazníkovi expresným kurierom pošty, na poštu na náklady kupucúceho (5,5€). Neprevzatý poškodený, na zákazku objednaný a po lehote vrátený tovar bude na konci daného mesiaca zlikvidovaný, preto odporúčame prevzaiť vrátenú zásielku.

Maximálny počet šiat na vyskúšanie pre jednu zákazníčku je 3 ks. Viac než trojo šiat počas 14 dní posielame iba veľkoodberateľom a zákazníkom, ktorý nemajú možnosť tovar vrátiť. Ak s našimi obchodnými podmienkami súhlasíte a napriek tomu si objednáte viac než 3 ks šiat počas 14 dní, tak automaticky súhlasíte aj s tým, že objednaný tovar nebudete môcť vrátiť. 

Zákazníkov určujeme aj podľa IP adresy a nie len podľa mena. 

Za jednu osobu sa považuje aj osoba, ktorá si vytvorila viac objednávok z tej istej IP adresy na rôzne mena (na mamu, sestru, otca..). 

Takto chránime naše šaty pred zbytočným skúšaním a opotrebovaním.