Výmena a vrátenie tovaru

Výmena

 

 

Nenosený, nepoškodený, nepoužívaný tovar s neodstránenou visačkou si môžete do 14 dní  od doručenia vymeniť za iný tovar. Tovar musí byť zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil a nezašpinil.

Do formulára nám uvediete:

- Dôvod výmeny.

- Číslo objednávky.

- Číslo online rezervácie, v ktorej ste si rezervovali náhradný tovar. (Číslo online rezervácie je číslo novej objednávky.)

 

Ako môžete rezervovať náhradný tovar?

 

Objednajte si nový tovar priamo cez eshop a do poznámky napíšte: Výmena k objednávke (číslo vašej starej objednávky )". Následne si zvolte možnosť dopravy:VÝMENA veľkosti"

 

Tovar, ktorý si želáte vymeniť nám zašlite výlučne poštou, spolu s vyplneným formulárom na adresu LUXIE , P.O.Box 19, 93601 Šahy. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo kým vrátené šaty nedostaneme.

 

Len čo prijmeme vrátenú zásielku, dostanete od nás e-mailové potvrdenie o vrátení tovaru.

 

Prvá výmena veľkosti s doručením expresným kurierom na poštu z jednej objednávky je u nás ZADARMO v rámci SR. 

 

 

Do zahraničí výmeny nerobíme. Nevyhovujúci tovar musíte vrátiť do 14 dní od prevzatí zásielky od nás, a následne si objednať nový tovar. Za vrátený tovar v lehote do 14 dní Vám budú vrátené peniaze.

 

 

 

 

Vrátenie

 

 

V prípade, ak Vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje alebo nespĺňa Vaše predstavy, môžete ho bez problémov vrátiť a to do 14 dní od jeho prevzatia. Lehota 14 dní sa počíta od dátumu prevzatia tovaru zákazníkom.Tovar sa považuje za prevzatý spotrebiteľom okamihom, keď spotrebiteľ alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme všetky časti objednaného tovaru. Zákon č. 102/2014
Nepoškodený,  nepošpinený a nepoužívaný tovar tovar musí byť v pôvodnom balení, s neodstránenou vysačkou, bez známok nosenia (napr.navoňaný). Poškodený tovar nie je možné vrátiť. Predávajúci nezodpovedá za vady:


V zmysle ustanovenia § 34959/S zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji  máte právo od takto uzavretej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí byť v písomnej forme. List o odstúpení musí byť priložený k vrátenému tovaru. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo. Za nedodanie zásielky alebo oznámenia o zásielke zodpovedá prepravca, preto si prosím kontrolujte stav svojej zásielky u prepravnej spoločnosti. 

 

Tovar dôkladne zabaľte a spolu s vyplneným formulárom na odstúpenie od zmluvy odošlite poštou na adresu: LUXIE, P.O.Box 19  93601 Šahy. Odporúčame tovar zasielať doporučene a uschovať si podacie číslo kým vrátené šaty nedostaneme. Odporúčame tiež priložiť kópiu faktúry. 

 

Tovar na vrátenie zašlite výlučne poštou, keďže adresa na vrátenie je P.O.Box na pošte a zamestnanci pošty nie sú oprávnení prevziať zásielku od kuriéra.

 

Formulár vrátenia musí obsahovať nasledovné údaje:
- Vaše meno, adresu, telefónne číslo.
- Číslo účtu v tvare IBAN, na ktorý chcete vrátiť peniažky.
- Číslo objednávky.
- Váš podpis a dátum. Bez podpisu nebude vrátenie uznané.

 

Nesprávne, alebo neúplne vyplnenie formulára predľži vrátenie.

 

Ak sa rozhodnete vrátiť náhradný tovar, bude Vám odrátaná cena poštovného (2.9€) z ceny vráteného tovaru.

 

Len čo prijmeme vrátenú zásielku, dostanete od nás e-mailové potvrdenie o vrátení tovaru. Po kontrole tímom služby vrátenia tovaru Vám vrátime kúpnu sumu vráteného tovaru. Môže trvať niekoľko dní, kým sa platba pripíše na Váš účet. 

 

Vrátenie platby trvá 5-14 dní od obdržania a prekontrolovania zásielky.